Fashioncolors.pl – kilka słów o nas

 

 

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą. Mamy za sobą ponad 12 lat doświadczenia na polskim rynku tekstylnym oraz fachową wiedzę, którą wciąż dla Ciebie poszerzamy. Posiadamy jeden z większych sklepów w Warszawie o powierzchni prawie 400 m2, sprzedajemy miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy metrów materiałów. Zawsze możesz liczyć na pomoc naszego młodego, ale doświadczonego zespołu.

Zaczynaliśmy jako mała hurtownia ze sprzedażą detaliczną i w zaledwie 2-osobowym składzie. Z biegiem czasu powiększyliśmy nie tylko naszą ekipę i lokum, ale przede wszystkim doświadczenie i asortyment. W 2015 r. ruszyliśmy z naszym własnym sklepem internetowym – fashioncolors.pl, dzięki któremu nasze produkty stały się dla Was dostępne o każdej porze dnia i nocy.

W 2018 roku uznaliśmy, że mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby zacząć własną produkcję tkanin i dzianin. Cel jaki obraliśmy to dostarczenie materiałów, w których głównym kryterium będzie  jakość i wzornictwo. Poświęciliśmy ponad 2 lata na szukanie odpowiednich dostawców i technologii a dzisiaj możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że cel został osiągnięty.   

W naszym sklepie on-line znajdziesz najwyższej jakościnajmodniejsze materiały pochodzące od renomowanych producentów. Przede wszystkim jednak, nasz sklep internetowy jest pełen kolorów i wzorów, które sprawiają, że szycie da Ci jeszcze więcej satysfakcji.

Oferta naszego sklepu on-line to sprzedaż hurtowa i detaliczna, w której pierwsze skrzypce grają dzianiny – dresówki oraz tkaniny bawełniane, wyprodukowane z najwyższej jakości przędz bawełnianych. Dresówki to nasze oczko w głowie. Przeszukaliśmy kawał świata, żeby znaleźć najlepsze miejsca, gdzie można nadać im kolor i niepowtarzalny wzór. Okazało się, że te miejsca są w Polsce, dzięki czemu posiadamy rodzimy produkt.

Zarówno dzianiny, jak i proces druku, objęte są certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 w klasie I. Jest to wiodący na świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.

W naszym sklepie z materiałami szczególny nacisk kładziemy na szybki termin realizacji. Wiemy, jak ważne jest, abyś otrzymał produkt na czas. Dodatkowo każdy zakupiony przedmiot w sklepie on-line możesz odebrać osobiście w naszym Punkcie odbioru zamówień, ul. Czarnomorska 13 w Warszawie.

Staramy się, aby nasze ceny były konkurencyjne. Proponujemy różne promocje i rabaty.
Dajemy z siebie wszystko, aby zakupy u nas były dla Ciebie przyjemnością i abyś został z nami na dłużej.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym wszystkich stałych i nowych klientów.