Zwroty i reklamacje


Jeśli zakupiony u nas produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, masz 30 dni, by go do nas odesłać. Wyjątkiem są tkaniny drukowane cyfrowo, ponieważ działamy na zasadzie druku na żądanie. Dzięki temu nie produkujemy nadmiernych ilości, ograniczamy zużycie surowców i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko. Nasze podejście jest w pełni zgodne z pkt 3 art. 38 ustawy o prawach konsumenta, który mówi, że nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość w przypadku umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Jeśli zauważysz, że towar jest wadliwy lub niezgodny z opisem na stronie sklepu, masz również prawo do reklamacji. W takim wypadku skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a my postaramy się rozwiązać problem w sposób satysfakcjonujący dla Ciebie. Możemy zaoferować Ci wymianę towaru lub zwrot pieniędzy.

Chcemy, aby każde zamówienie było satysfakcjonujące dla naszych klientów, dlatego jesteśmy do dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące zwrotów lub reklamacji.

Chcesz dokonać zwrotu? Napisz na info@fashioncolors.pl