Zwroty i reklamacje


Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionego u nas towaru, masz prawo go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W takiej sytuacji zwrócimy Ci całość opłaty za towar, wliczając koszty dostawy (dotyczy to tylko zwrotów całych zamówień, w przypadku częściowego zwrotu koszt dostawy nie podlega zwrotowi). Aby skorzystać z prawa zwrotu, towar należy odesłać na nasz adres w stanie niezmienionym.

Jeśli zauważysz, że towar jest wadliwy lub niezgodny z opisem na stronie sklepu, masz również prawo do reklamacji. W takim wypadku skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a my postaramy się rozwiązać problem w sposób satysfakcjonujący dla Ciebie. Możemy zaoferować Ci wymianę towaru lub zwrot pieniędzy.

Pamiętaj, aby zachować paragon lub fakturę VAT jako dowód zakupu w przypadku składania reklamacji. Chcemy, aby każde zamówienie było satysfakcjonujące dla naszych klientów, dlatego jesteśmy do dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące zwrotów lub reklamacji.