Współpraca biznesowa

Posiadamy własną drukarnię materiałów naturalnych oraz hurtownię materiałów jednokolorowych.

Jakie korzyści przyniesie ci współpraca z nami?


Nie buduj stanów magazynowych

Wydrukujemy dla ciebie prawie każdy wzór nawet w małych nakładach i wyślemy go nawet w 24h!
Możesz zamówić np. 20 metrów materiału, z których każdy metr będzie miał inny wzór. Drukujemy również całe nakłady produkcyjne

Korzystaj z rabatów ilościowych

Im więcej materiału jednego rodzaju zamówisz, tym lepszą cenę uzyskasz. Rabaty nawet do -50%! Dowiedz się więcej o rabatach ilościowych.

Wybierz 1 z 15 wysokiej jakości materiałów jako nośnik druku

Posiadamy w ofercie 15 starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości rodzajów tkanin i dzianin jako nośniki druku.
Nie mamy tego czego szukasz? Możesz dostarczyć również swój materiał. Zobacz nasze materiały.

Drukuj nasze wzory. Lub swoje. Wykorzystuj komercyjnie

W naszym katalogu znajdują się tysiące wzorów i stale wzbogacamy oferowane portfolio. Nie znalazłeś nic dla siebie w naszej bibliotece? Dostarcz swój wzór! Wydrukujemy go! 
Dowiedz się więcej

Wysokiej jakości park maszynowy, pigmenty i nadruk

Posiadamy zaawansowany park maszynowy, który pozwala na szybki zadruk kilku lub tysięcy metrów materiału. Stosujemy jedne z najlepszych na świecie, przyjaznych środowisku pigmentów, które wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i wysokim nasyceniem kolorów.

Działamy błyskawicznie

Nasza technologia oraz wysokiej jakości park maszynowy sprawiają, że twoje zamówienie możemy wysłać w 1 – 2 dni.

Modele współpracy

Skorzystaj z rabatów ilościowych

Twoja działalność biznesowa opiera się na szyciu? Masz swoją markę odzieżową? Świetnie się składa! Możemy zaoferować Ci bardzo korzystne rabaty ilościowe. W skrócie – im więcej materiału zamówisz, tym lepszą cenę uzyskasz. Informacje o progach rabatowych znajdziesz w opisach poszczególnych wzorów. Rabaty naliczają się automatycznie w koszyku.
Dowiedz się więcej

Drukuj duże nakłady

Drukujemy dla projektantów mody, producentów odzieży jak i wszystkich osób kochających modę. Służymy radą i doświadczeniem w całym procesie druku całych nakładów produkcyjnych. Przed wydrukowaniem nakładu zrobimy próbę w trybie ekspresowym oraz ustalimy indywidualną cenę zlecenia.

Zostań dystrybutorem

Posiadasz hurtownię tkanin lub sklep z materiałami i chcesz rozszerzyć swoją ofertę? Wspaniale! Z wielką chęcią udostępnimy Ci zdjęcia naszych dzianin i tkanin. Wszystkie dostępne u nas wzory można wykorzystywać do celów komercyjnych. Naszym ogromnym atutem jest czas realizacji - dystrybutorom zapewniamy szybką wysyłkę oraz atrakcyjne ceny już od początku współpracy. Dołącz do naszych klientów z całej Europy! Masz pytania? 
Skontaktuj się z nami

Masz inny pomysł na współpracę?

Lubimy nowe wyzwania, jesteśmy elastyczni i otwarci. Jeśli masz pomysł na współpracę – skontaktuj się z nami. Nie zważaj na swoje doświadczenie, wielkość firmy, którą prowadzisz, czy obszar gospodarki, w którym działasz. Po prostu porozmawiajmy..

Masz pytania lub wątpliwości?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i gotowi do działania!
Napisz do nas hurt@fashioncolors.pl

Doradzimy, podpowiemy, pomożemy!