Sprzedaż hurtowa

Posiadamy własną drukarnię materiałów naturalnych oraz hurtownię materiałów jednokolorowych.

Drukarnia tkanin i dzianin

Oferujemy jedną z najnowocześniejszych na świecie technologii druku na tkaninach naturalnych. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co pozwala nam na bardzo szybką realizację zamówień w atrakcyjnych cenach. Wybierz jeden z tysięcy naszych wzorów lub dostarcz nam swój - wydrukujemy dla Ciebie od kilku do kilku tysięcy metrów materiału już w ciągu 24 godzin!

Jakie korzyści przyniesie ci współpraca z nami?


Nie musisz budować stanów magazynowych. Dowolnie miskuj wzory.

Wydrukujemy dla Ciebie prawie każdy wzór, nawet w małych nakładach, i wyślemy go już w ciągu 24 godzin! Możesz zamówić na przykład 30 metrów materiału, z których każdy metr będzie miał inny wzór.
Zobacz nasze wzory.

Korzystaj z rabatów ilościowych

Im większą ilość materiału jednego rodzaju zamówisz, tym lepszą cenę uzyskasz. Oferujemy rabaty nawet do -50%!

Wybierz jeden z trzynastu wysokiej jakości materiałów jako nośnik druku

Posiadamy w ofercie trzynaście starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości rodzajów tkanin i dzianin jako nośniki druku. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, możesz dostarczyć swój materiał.
Zobacz nasze materiały

Drukuj nasze wzory. Lub swoje. Wykorzystuj komercyjnie

W naszym katalogu znajdują się tysiące wzorów i stale wzbogacamy oferowane portfolio. Nie znalazłeś nic dla siebie? Dostarcz swój wzór! Wydrukujemy go!
Dowiedz się więcej.

Nowoczesny park maszynowy, pigmenty i nadruk

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy, który pozwala na codzienny zadruk nawet kilku tysięcy metrów bieżących materiału. Stosujemy jedne z najlepszych na świecie, przyjaznych środowisku pigmentów, które wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i wysokim nasyceniem kolorów.

Działamy błyskawicznie

Nasza wyjątkowa technologia oraz wysokiej jakości park maszynowy sprawiają, że twoje zamówienie może byź gotowe do wysyłki już w 1-2 dni

Dołącz do setek klientów w całej Europie!


Masz pytania lub wątpliwości?

Napisz do nas