Sprzedaż hurtowa

Drukarnia tkanin i dzianin

Posiadamy własną drukarnię materiałów naturalnych oraz hurtownię materiałów jednokolorowych.

Drukarnia tkanin i dzianin

Oferujemy jedną z najnowocześniejszych na świecie technologii druku na tkaninach naturalnych. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, co pozwala nam na bardzo szybką realizację zamówień w atrakcyjnych cenach. Wybierz jeden z tysięcy naszych wzorów lub dostarcz nam swój - wydrukujemy dla Ciebie od kilku do kilku tysięcy metrów materiału już w ciągu 24 godzin!

Jakie korzyści przyniesie ci współpraca z nami?


Nie musisz budować stanów magazynowych. Dowolnie miskuj wzory.

Wydrukujemy dla Ciebie prawie każdy wzór, nawet w małych nakładach, i wyślemy go już w ciągu 24 godzin! Możesz zamówić na przykład 30 metrów materiału, z których każdy metr będzie miał inny wzór. Drukujemy również całe nakłady produkcyjne.
Zobacz nasze wzory.

Korzystaj z rabatów ilościowych

Im większą ilość materiału jednego rodzaju zamówisz, tym lepszą cenę uzyskasz. Oferujemy rabaty nawet do -50%!

Wybierz jeden z trzynastu wysokiej jakości materiałów jako nośnik druku

Posiadamy w ofercie trzynaście starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości rodzajów tkanin i dzianin jako nośniki druku. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz, możesz dostarczyć swój materiał.
Zobacz nasze materiały

Drukuj nasze wzory. Lub swoje. Wykorzystuj komercyjnie

W naszym katalogu znajdują się tysiące wzorów i stale wzbogacamy oferowane portfolio. Nie znalazłeś nic dla siebie? Dostarcz swój wzór! Wydrukujemy go!
Dowiedz się więcej.

Nowoczesny park maszynowy, pigmenty i nadruk

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy, który pozwala na codzienny zadruk nawet kilku tysięcy metrów bieżących materiału. Stosujemy jedne z najlepszych na świecie, przyjaznych środowisku pigmentów, które wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i wysokim nasyceniem kolorów.

Działamy błyskawicznie

Nasza wyjątkowa technologia oraz wysokiej jakości park maszynowy sprawiają, że twoje zamówienie może byź gotowe do wysyłki już w 1-2 dni

Dołącz do setek klientów w całej Europie!


Masz pytania lub wątpliwości?

Napisz do nas

Zobacz również

Drukuj krótkie serie lub całe nakłady produkcyjne

Drukujemy pojedyncze metry dla klientów detalicznych, krótkie serie dla małych projektantów mody oraz całe nakłady produkcyjne dla producentów tekstyliów. Służymy radą i doświadczeniem w całym procesie druku. Przed wydrukowaniem całego nakładu wykonujemy próbę w trybie ekspresowym oraz ustalamy indywidualną cenę zlecenia.