Wydrukuj swój wzór

Jak wydrukować swój wzór na materiale w 5 krokach

Żaden z naszych gotowych wzorów nie złapał Cię za serce? W Twojej głowie wykiełkował nowy, fantastyczny pomysł? Masz swój autorski wzór i chcesz wydrukować go na materiale? Wspaniale! Uwielbiamy takie zadania i chętnie Ci pomożemy! Nie martw się, nie musisz od razu zamawiać całej belki. Możemy zadrukować dla Ciebie dowolną ilość materiału. Przeczytaj, jak krok po kroku zrealizujemy Twoje zlecenie.


Krok 1

Wybierz tkaninę, na której chcesz wydrukować swój wzór. Pamiętaj, że każdy materiał ma inne właściwości. Wyboru dokonaj w zależności od tego, do czego chcesz go wykorzystać. Charakterystykę poszczególnych dzianin i tkanin wraz z ich przeznaczeniem znajdziesz tutaj.
Możesz również zamówić próbnik.

Krok 2

Wyślij nam swój wzór na adres info@fashioncolors.pl. W wiadomości wpisz jaką tkaninę wybierasz i ile materiału mamy dla Ciebie zadrukować.

Krok 3

Poczekaj na maila od nas. Napiszemy Ci, jaki dokładnie będzie koszt realizacji Twojego zamówienia oraz wskażemy termin, na kiedy będzie gotowe. Pamiętaj, że każde takie zlecenie wyceniamy indywidualnie. Na cenę mają wpływ m.in. nasycenie kolorów (jaśniejszy wzór będzie tańszy) oraz ilość materiału, którą zamawiasz. Jeśli masz wątpliwości – możemy wydrukować dla Ciebie próbkę – na żywo ocenisz, czy produkt spełnia Twoje oczekiwania.

Krok 4

Po akceptacji kosztów i ustaleniu szczegółów nasze maszyny niezwłocznie przystąpią do pracy, by wydrukować Twój wzór. Poinformujemy Cię o zakończeniu realizacji zamówienia.

Krok 5

To już! Możesz cieszyć się materiałem ze swoim autorskim wzorem! Prawda, że to proste?

Masz pytania lub wątpliwości?

Napisz do nas