Zamów próbnik druków cyfrowych


Obejrzyj, dotknij i poczuj. Zamów próbnik!

Chcesz poznać lepiej nasze możliwości? Mamy coś dla Ciebie! Stworzyliśmy próbnik, w którym znajdziesz wszystkie tkaniny i dzianiny, dostępne w Fashion Colors jako nośnik druku. W próbniku czeka na Ciebie 15 próbek różnych materiałów drukowanych cyfrowo o wymiarach 14x14 cm. Każdy z nich posiada naniesiony print, by pokazać Ci, jak poszczególne materiały przyjmują druk.

Dlaczego warto zamówić nasz próbnik?

Każdy materiał inaczej przyjmuje nadruk. Czym gładsza powierzchnia i gęstszy splot, tym nadruk jest bardziej nasycony i dokładniejszy. Dzięki próbnikowi dotkniesz naszych materiałów - przekonasz się jak pracują oraz jaką mają strukturę i fakturę. Obejrzysz nadruki - zobaczysz nasycenie kolorów i perfekcyjne przejścia tonalne.

Zamów próbnik

Zamów próbkę dowolnej tkaniny z naszej oferty


Doświadcz jakości naszych tkanin.

Ciekawi Cię, jak prezentują się materiały dostępne w naszym sklepie online? Przygotowaliśmy dla Ciebie mozliwość otrzymania próbki, która umożliwi Ci bezpośredni kontakt z wybranymi tkaninami. Otrzymasz próbkę materiału o wymiarach conajmniej 15x15cm, która pozwolą Ci ocenić ich jakość, strukturę oraz chwyt.

Zamów próbkę i przekonaj się sama

Wybór odpowiedniego materiału to kluczowa decyzja. Dzięki zamówionej próbce możesz w domowym zaciszu przetestować, jak poszczególne tkaniny reagują na zginanie, rozciąganie oraz jak wygląda na nich nadruk. Pozwoli Ci to dokonać świadomego wyboru przed realizacją większego zamówienia.

Zamów próbkę