test

test

Odkryj nową jakość druku na tkaninach – idealną dla Twojej marki odzieżowej

Prowadzisz własną markę odzieżową? Chcesz wyróżniać się na rynku unikalnymi wzorami, ale zmagasz się z długimi terminami realizacji i wymogiem dużych zamówień? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób produkcji tkanin – witaj w świecie szybkiego, elastycznego i wysokiej jakości druku cyfrowego na tkaninach i dzianinach.

Dlaczego warto wybrać naszą drukarnię?

Elastyczność bez zbędnych zapasów

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy cenią sobie szybkość, elastyczność i najwyższą jakość. Dzięki nam, nie musisz tworzyć zbędnych stanów magazynowych ani zamrażać kapitału w niepotrzebnym towarze. Oferujemy druk już od 30 metrów materiału w cenach hurtowych, z możliwością umieszczenia w tej długości kilku różnych wzorów. To idealne rozwiązanie dla dynamicznie rozwijających się marek, które chcą eksperymentować z designem, nie ryzykując przy tym nadmiernych kosztów.

Błyskawiczna realizacja

Czas to pieniądz, szczególnie w modzie. Dlatego oferujemy niebywałą szybkość realizacji zamówień: od 1 do 3 dni. Możesz złożyć zamówienie w poniedziałek, a już we wtorek - środę cieszyć się gotowymi tkaninami. Niezależnie od tego, czy zabrakło ci materiału, czy potrzebujesz materiałów na nadchodzącą kolekcję lub szybko reagujesz na najnowsze trendy – jesteśmy tutaj, by wspierać Twój biznes.

Technologia, która robi różnicę

Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie druku, by zapewnić niezrównaną jakość naszych tkanin. Nasze przemysłowe maszyny to gwarancja precyzji, trwałości i intensywności barw. Dzięki zaawansowanej technologii, możemy zaoferować druk, który zachwyca detalem i jakością wykonania.

Farby, które definiują standardy

Nasze farby (pigmenty) są uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Charakteryzują się wyjątkowym nasyceniem kolorów, a także odpornością na działanie promieni UV i częste pranie. Z nami, Twoje wzory pozostaną żywe i nienaruszone nawet po wielokrotnym użytkowaniu i praniu.

Współpraca z markami

Wiele marek odzieżowych, zarówno małych, jak i średnich firm, już zaufało naszym usługom, dostrzegając w nich szansę na rozwój i wyróżnienie się na rynku. Nasza współpraca z różnorodnymi markami pozwoliła nam zrozumieć specyficzne potrzeby branży modowej i dostosować naszą ofertę tak, aby jak najlepiej służyła naszym klientom.

Wybór materiałów

Poświęciliśmy wiele czasu i wysiłku, aby przetestować wielu producentów tkanin i tkanin. Wybraliśmy te, które spełniają nasze rygorystyczne standardy jakości. Dzięki temu możemy zaoferować druk na następujących wysokiej jakości materiałach:

 • Tkanina bawełniana
 • Tkanina bawełniana premium
 • Bawełna satynowa
 • Single Jersey z elastanem
 • Single Jersey 100% bawełna
 • Single Jersey wiskozowy
 • Dresówka bawełniana z elastanem
 • Dresówka pętelkowa premium
 • Dresówka drapana
 • Drelich bawełniany / Twill
 • Tkanina Panama / Home Decor
 • Popelina
 • Tkanina bambusowa

Jesteśmy przekonani, że najlepsze materiały są kluczem do produkcji wyjątkowych produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Twoje wzory są u nas bezpieczne

Cenimy kreatywność i indywidualność, dlatego oferujemy możliwość druku zarówno wzorów z naszej bogatej biblioteki, jak i projektów dostarczonych przez klientów. Wzory dostępne w naszej bibliotece można swobodnie wykorzystywać w celach komercyjnych, natomiast te dostarczone przez klientów są u nas w pełni bezpieczne. Gwarantujemy ich poufność i nigdy nie udostępniamy ich osobom trzecim ani nie wykorzystujemy bez wyraźnej zgody.

Szybkie próby przed drukiem właściwym

Rozumiemy, jak ważne jest dopracowanie szczegółów przed finalnym drukiem, dlatego oferujemy możliwość wykonania szybkich prób. To doskonały sposób, aby upewnić się, że wszystko wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś, zanim złożysz większe zamówienie.

Druk na zamówienie, już od 1 metra

Nie ograniczamy się tylko do hurtowych ilości – nasza drukarnia oferuje również druk tkanin na zamówienie już od 1 metra. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wypróbować swoje wzory bez zobowiązań lub po prostu nie potrzebują większej ilości

Podsumowanie

Wybierając naszą drukarnię, zyskujesz partnera, który rozumie potrzeby współczesnej mody oraz małych i średnich firm. Oferujemy nie tylko wyjątkową jakość i elastyczność, ale także wspieramy rozwój Twojej marki poprzez możliwość eksperymentowania z designem bez niepotrzebnego ryzyka. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspólnie tworzyć niezwykłe projekty, które oczarują Twoich klientów.