czarny
Uwaga! W zależności od typu i ustawień monitora, kolory przedstawione na zdjęciu mogą się różnić od rzeczywistych.
Dostępność:
Nr produktu: #7001
Tkanina wodoodporna Kodura

Biała

14,00 PLN

150 cm

Wszystkie

100% poliester

Rabat ilościowy:
3% > 10 mb 13,60 PLN / mb
5% > 20 mb 13,30 PLN / mb
11% > 50 mb 12,50 PLN / mb

Gruba, dosyć sztywna tkanina wodoodporna, odporna na przetarcia i rozerwania. Tkanina od spodu jest powleczona tworzywem PCV a z wierzchu apreturą teflonową, co daje pewność nieprzemakalności. Prawa strona tkaniny jest delikatnie chropowata, lecz łatwa do utrzymania w czystości. Jest to szczególnie ważne przy zastosowaniach takich jak zadaszenia, osłony czy namioty. Tkanina nie wchłania wilgoci, nie przepuszcza wiatru i jest odporna na warunki atmosferyczneidealnie nadaje się  do zastosowań ogrodowych i działkowych. Świetnie sprawdza się zarówno jako pokrowiec jak i zadaszenie huśtawki lub poduszki ogrodowe.

Zastosowanie to między innymi: pokrowce wodoodporne, pokrowce na poduszki ogrodowe, zadaszenia np. huśtawek ogrodowych, ściany boczne, plandeki, legowiska dla zwierząt.

150 cm

Wszystkie

100% poliester

Tkanina Kodura biała to tkanina wykonana z poliestru i powleczona jednostronnie PCV, które czyni ją materiałem wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia. Właśnie z tego powodu tkanina typu kodura wykorzystywana jest w wielu dziedzinach. Właściwości wodoodporne i niezwykła trwałość sprawiają, że idealnie nadaje się nie tylko do uszycia pokrowców na meble, czy zadaszenia huśtawki, ale także solidnych plecaków sportowych, torebek, legowiska dla psa i walizki. Tak szerokie właściwości tej poliestrowej tkaniny powodują, że z produktów wykonanych z tego materiału można korzystać prawie w każdych warunkach pogodowych. Pole do popisu jest tu ogromne, dlatego w tym przypadku jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia. Decydując się na zakup tkaniny wodoodpornej kodura masz też pewność, że uszyte produkty spełnią w 100% Twoje oczekiwania.

Inne kolory z tej kategorii: