Szare mini króliczki i misie na białym tle
Uwaga! W zależności od typu i ustawień monitora, kolory przedstawione na zdjęciu mogą się różnić od rzeczywistych.
Dostępność:
Nr produktu: #1680
Tkanina bawełniana

Szare mini króliczki i misie na białym tle

13,50 PLN

125 g/m2

140 cm

Zwierzęta

100% bawełna 

Rabat ilościowy:
27% > 10 mb 9,90 PLN / mb
31% > 20 mb 9,40 PLN / mb
37% > 50 mb 8,60 PLN / mb

Tkanina wykonana z wysokogatunkowej bawełny, miła w dotyku i miękka. Bardzo delikatna i gładka. Zastosowany w tkaninie splot płócienny i odpowiednio dobrana gęstość włókien sprawia, iż doskonale oddycha i przepuszcza powietrze. Materiał charakteryzuje się niską kurczliwością w praniu. Jest wytrzymały i odporny na ścieranie, dzięki czemu posiada bardzo szeroki wachlarz zastosowań.
Bezpieczny i przyjazny dla dzieci - posiada certyfikat Oeko-Tex 100.

Zastosowanie to między innymi: artykuły pościelowe, patchwork, kocyki dla dzieci, fartuszki, torby, zasłony dekoracyjne, odzież.
Materiał nie rozciąga się.

125 g/m2

140 cm

Zwierzęta

100% bawełna 

Co to jest bawełna drukowana? To tkanina powszechnie znana i ceniona na całym świecie. Zawdzięcza to przede wszystkim swoim właściwościom, ponieważ bawełna jest miękka i ciepła, higieniczna, wytrzymała i zapewnia wysoki komfort cieplny. Całości dopełnia nieszablonowy wzór tkaniny bawełnianej - bawiące się kotki na białym tle, który wniesie do Twojego domu wiele radości i koloru. Tkanina bawełniana może stać się Twoją inspiracją do stworzenia wielu akcesoriów – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Z bawełny drukowanej uszyjesz ekologiczną torbę na zakupy czy fartuszek. Możesz z niej także zrobić roletę na okno typu rzymskiego, poduszki na meble ogrodowe, kocyki dla dzieci oraz zabawki. Tkanina pościelowa to modny i nowoczesny design, który daje nieograniczone możliwości zastosowania, ale także najwyższa jakość spod znaku Made in Poland. 

Inne kolory z tej kategorii: