Włóknina puszysta 

Jest 7 produktów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza hurtownia dostarczała Państwu tkaniny i produkty najwyższej jakości. W trosce o zadowolenie obsługiwanych Klientów, nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy do katalogu nowe materiały. Oferta naszego sklepu obejmuje wysokogatunkowe wypełnienia, jak ociepliny bawełniane, których atutem są doskonałe w...

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza hurtownia dostarczała Państwu tkaniny i produkty najwyższej jakości. W trosce o zadowolenie obsługiwanych Klientów, nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy do katalogu nowe materiały. Oferta naszego sklepu obejmuje wysokogatunkowe wypełnienia, jak ociepliny bawełniane, których atutem są doskonałe właściwości i przystępna cena.

Włóknina silikonowa inaczej zwana wypełniaczem jest tworzywem wykorzystywanym do wypełniania elementów różnego rodzaju, jak przykładowo kocyków, kołder i narzut. Sprawdza się także w charakterze wypełnienia zabawek, rekwizytów różnego typu oraz toreb i walizek. Może być stosowana także w celu ocieplania odzieży wierzchniej, jak kurtki, płaszcze czy kombinezony. Oferowana przez nasz sklep ocieplina charakteryzuje się wysoką jakością, przez co nie rwie się i jest zwarta. Ocieplina została wykonana z poliestru i jest produktem antyalergicznym, dzięki czemu może być stosowana również przez osoby ze skłonnością do alergii. W katalogu naszej hurtowni występuje w różnych wariantach grubości, o pozwoli Państwu dopasować optymalny produkt. Z myślą o wygodzie naszych Klientów przygotowaliśmy czytelny cennik. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypełnień i innych materiałów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów