Podszewki 

na stronę
Jest 30 produktów.

O tym, jak ubranie układa się na ciele, oprócz kształtu sylwetki, w dużej mierze decyduje też wykonana z odpowiedniej tkaniny podszewka. Materiał tego typu spełnia ważne funkcje, np. umożliwia bezproblemowe zakładanie płaszcza, chroni przez prześwitywaniem i zapobiega marszczeniu. Szyjąc we własnym zakresie wymarzoną sukienkę czy marynarkę, wart...

O tym, jak ubranie układa się na ciele, oprócz kształtu sylwetki, w dużej mierze decyduje też wykonana z odpowiedniej tkaniny podszewka. Materiał tego typu spełnia ważne funkcje, np. umożliwia bezproblemowe zakładanie płaszcza, chroni przez prześwitywaniem i zapobiega marszczeniu. Szyjąc we własnym zakresie wymarzoną sukienkę czy marynarkę, warto pamiętać o tym elemencie garderoby, zwłaszcza, że cena tego typu materiału nie jest wygórowana. Tkanina podszewka sprawdza się także przy wszelkiego typu akcesoriach, np. torebkach czy portfelach.

Nasza hurtownia w swoim asortymencie posiada podszewki wykonane m.in. z poliestru, acetatu i wiskozy. Cennik poszczególnych towarów dostępny jest na miniaturach produktów, od razu po wejściu do kategorii. Artykuły można wygodnie selekcjonować za pośrednictwem filtrów, m.in. ze względu na cenę, nazwę czy dostępność podszewki.

Fashioncolors oferuje znacznie większy wybór poszewek niż zwykły osiedlowy sklep tego typu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami.

Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów