Dzianina bawełniana 

Jest 8 produktów.

Hurtownia Fashion Colors jest miejscem, w którym mogą Państwo zakupić znakomite gatunkowo tkaniny i dzianiny różnego rodzaju. Za cel stawiamy sobie dostarczanie naszym Klientom tkanin zgodnych z aktualnymi trendami światowymi i odznaczających się wybitnymi parametrami użytkowymi. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi doskona...

Hurtownia Fashion Colors jest miejscem, w którym mogą Państwo zakupić znakomite gatunkowo tkaniny i dzianiny różnego rodzaju. Za cel stawiamy sobie dostarczanie naszym Klientom tkanin zgodnych z aktualnymi trendami światowymi i odznaczających się wybitnymi parametrami użytkowymi. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi doskonałą dzianinę bawełnianą, powszechnie wykorzystywaną przy szyciu elementów odzieży codziennej i wierzchniej.

Dzianina bawełniana zalicza się to materiałów najczęściej stosowanych w krawiectwie. Właściwości dzianiny sprawiają, że optymalnie sprawdza się ona podczas tworzenia elementów codziennej garderoby: spodni, spódnic, sukienek, bluzek a także okryć wierzchnich, jak płaszcze, kurtki i poncza. Jest to materiał o wyjątkowych walorach estetycznych, odznaczający się znaczną trwałością i wytrzymałością. Dzianina bawełniana jest odpowiednia także do szycia odzieży dziecięcej, ponieważ jest delikatna, miękka i bardzo przyjazna w dotyku. W ofercie hurtowni Fashion Colors Klienci znajdą dzianinę bawełnianą posiadającą w składzie 100% bawełny, jak również dzianiny uzyskane poprzez połączenie bawełny z elastycznymi dodatkami: poliestrem i elastanem. Nasi Klienci mogą wybrać dzianiny także pod względem ich gramatury.

Mając na względzie zadowolenie obsługiwanych Klientów, zadbaliśmy o to, aby dzianiny bawełniane dostępne były w naszym sklepie w niezwykle szerokim oraz atrakcyjnym asortymencie. Dzięki temu każdy nabywca może dobrać dzianiny bawełniane pod kątem osobistych potrzeb i preferencji. Katalog dzianin bawełnianych w naszym sklepie to bogactwo najmodniejszych wzorów i kolorów, co pozwala tworzyć najbardziej fantazyjne projekty krawieckie. Ze swojej strony służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze dzianin bawełnianych, jak też pozostałych tkanin sprzedawanych w naszej hurtowni. Robimy wszystko, by zapewnić Państwu niezwykle dogodne warunki dokonywania zakupów. Zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą hurtowni tkanin Fashion Colors.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów