Filtry:

W składzie
W składzie
W składzie

Tkanina wełniana BARANEK  

Jest 2 produktów.

Tkanina wełniana baranek wyróżnia się supełkowym splotem przypominającym futerko baranka. Wykonuje się ją z 80% wełny i 20% poliestru. Jest to tkanina wyjątkowo miękka, miła w dotyku i ciepła, a ponadto nie gniecie się i ładnie się układa. Sklep FashionColors oferuje tkaninę wełnianą baranek w bardzo dobrym gatunku, wyróżniającą się wysoką grama...

Tkanina wełniana baranek wyróżnia się supełkowym splotem przypominającym futerko baranka. Wykonuje się ją z 80% wełny i 20% poliestru. Jest to tkanina wyjątkowo miękka, miła w dotyku i ciepła, a ponadto nie gniecie się i ładnie się układa. Sklep FashionColors oferuje tkaninę wełnianą baranek w bardzo dobrym gatunku, wyróżniającą się wysoką gramaturą.
 
Tkaniny wełniane baranek doskonale nadają się szycia odzieży wierzchniej, takiej jak zimowe płaszcze i kurtki, peleryny czy ponczo. Można z nich wykonać całe wyroby, ale bardzo często stosuje się je do podszycia odzieży. Znakomicie sprawdzają się także do tworzenia akcesoriów i dekoracji wnętrz, na przykład pledów. Otulenie się tego rodzaju tkaniną to wyjątkowo przyjemne doznanie. Stonowane, klasyczne kolory pozwalają na szerokie spektrum zastosowań tkanin baranek.
 
Hurtownia FashionColors zapewnia dla swoich klientów elastyczny cennik z korzystnymi rabatami - cena za metr bieżący może zostać obniżona przy zakupie większej ilości tkaniny wełnianej baranek. Zachęcamy do obejrzenia przygotowanych propozycji tkanin baranek.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów