Filtry:

Szerokość:
W składzie

Tkaniny Bawełniane Drukowane 

na stronę
Jest 331 produktów.

Tkaniny bawełniane dla dzieci to wysokiej jakości wyroby tekstylne zapewniające komfort i radość najmłodszym. Są to delikatne materiały, miłe w dotyku i bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Jednocześnie charakteryzują się wytrzymałością i doskonale znoszą częste pranie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego nadruku cyfrowego kolory nie tracą swoje...

Tkaniny bawełniane dla dzieci to wysokiej jakości wyroby tekstylne zapewniające komfort i radość najmłodszym. Są to delikatne materiały, miłe w dotyku i bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Jednocześnie charakteryzują się wytrzymałością i doskonale znoszą częste pranie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego nadruku cyfrowego kolory nie tracą swojej intensywności.
 
Prezentowana przez sklep FashionColors kategoria tkanin bawełnianych dla dzieci to bogaty wybór ciekawych wzorów, od stonowanych po wielobarwne, zarówno dla dziewczynek jak i chłopców, ale też uniwersalne. Tkaniny z wzorami dla dzieci są radosne i nietuzinkowe! Zastosowanie tkanin bawełnianych dla dzieci jest niezwykle szerokie. Doskonale sprawdzają się między innymi do szycia pościeli, poduszek, kocyków, zabawek i dekoracji. Przyjazne wzory sprawiają, że dzieci czują się dobrze w otoczeniu tych akcesoriów.
 
Cennik dotyczy metra bieżącego tkaniny. Cena za daną tkaninę może zostać obniżona przy zamówieniu większej ilości. Zapraszamy do zapoznania się z tkaninami dla dzieci jakie oferuje hurtownia FashionColors i do tworzenia wyrobów dla maluchów w wyjątkowo niskich cenach!

Pokazuje 1 - 24 z 331 elementów