Tkaniny bawełniane 

na stronę
Jest 376 produktów.

Tkaniny pościelowe to specjalna kategoria obejmująca tekstylia upiększające wnętrza i zapewniające komfort snu. Są to przede wszystkim tkaniny 100% bawełniane, delikatne w dotyku i przyjazne dla wrażliwej skóry. Przeznaczone są na pościel dla dorosłych i dzieci, jak również kocyki, zabawki, dekoracje. Tkanina pościelowa układa się w sposób sztyw...

Tkaniny pościelowe to specjalna kategoria obejmująca tekstylia upiększające wnętrza i zapewniające komfort snu. Są to przede wszystkim tkaniny 100% bawełniane, delikatne w dotyku i przyjazne dla wrażliwej skóry. Przeznaczone są na pościel dla dorosłych i dzieci, jak również kocyki, zabawki, dekoracje. Tkanina pościelowa układa się w sposób sztywny, co zapewnia wygodę podczas szycia wyrobu, ale też łatwe utrzymanie estetycznego wyglądu posłania.
 
Hurtownia FashionColors wybierając tkaniny pościelowe do swojego asortymentu kieruje się jakością, atrakcyjnym wzornictwem i szerokim spektrum zastosowań. Do wyboru są tkaniny w kropki, paski, kratkę, gwiazdki, kokardki, zwierzątka i wiele innych. Zachęcamy do wyboru tkanin, które najbardziej trafią w gust.
 
Cennik dotyczy metra bieżący tkaniny. Sklep z tkaninami FashionColors oferuje duży wybór tkanin pościelowych, a cena jest tak niska, że stanowi doskonałą propozycję zarówno dla zakładów szwalniczych, jak i klientów indywidualnych.

Pokazuje 1 - 24 z 376 elementów