Tkanina kurtkowa OXFORD 

W tej kategorii nie ma produktów.

Oxford to mocna i solidna tkanina kurtkowa. Tkanina oxford wykonana jest 100% z poliestru.
Wodoodporne wykończenia sprawia, że tkanina oxford jest doskonała na odzież wierzchnią, ale też sportową. Walory użytkowe tkaniny to przede wszystkim wytrzymałość na tarcie i uszkodzenia mechaniczne, a także trwałość barw. Tkanina ta wykazuje wyjątkowo nis...

Oxford to mocna i solidna tkanina kurtkowa. Tkanina oxford wykonana jest 100% z poliestru.
Wodoodporne wykończenia sprawia, że tkanina oxford jest doskonała na odzież wierzchnią, ale też sportową. Walory użytkowe tkaniny to przede wszystkim wytrzymałość na tarcie i uszkodzenia mechaniczne, a także trwałość barw. Tkanina ta wykazuje wyjątkowo niską kurczliwość w praniu - 2% w temperaturze 40°C.
 
Dostępne kolory tkaniny oxford to między innymi modna butelkowa zieleń, szafir czy pomarańcz. Jednolite barwy świetnie komponują się w połączeniu z wyszukanymi wzorami i aplikacjami, ale również doskonale sprawdzają się w roli głównej. Gramatura 160 g/m2 zapewnia wysoką jakość tkaniny. Szerokość tkaniny to 150 cm.
 
Tkaniny Oxford oferowane są przez sklep FashionColors w pięknych kolorach i przystępnych cenach. Cennik odnosi się do metra bieżący tkaniny. Cena za daną tkaninę może zostać obniżona przy zamówieniu większej ilości. Zapraszamy do zapoznania się z tkaninami Oxford jakie proponuje hurtownia FashionColors i do składania zamówień.