Dzianiny WZORZYSTE 

na stronę
Jest 44 produktów.

Dzianina to płaski wyrób włókienniczy, który powstaje poprzez tworzenie rządków i kolumienek połączonych ze sobą oczek. Dzianiny charakteryzują się elastycznością i rozciągliwością we wszystkich kierunkach. W ostatnim czasie wykreowana przez stylistów i projektantów moda wpłynęła na to, że dzianiny wzorzyste oferowane przez sklep FashionColor ci...

Dzianina to płaski wyrób włókienniczy, który powstaje poprzez tworzenie rządków i kolumienek połączonych ze sobą oczek. Dzianiny charakteryzują się elastycznością i rozciągliwością we wszystkich kierunkach. W ostatnim czasie wykreowana przez stylistów i projektantów moda wpłynęła na to, że dzianiny wzorzyste oferowane przez sklep FashionColor cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
 
Dzianiny ze wzorami idealnie nadają się do tworzenia odzieży dla dorosłych i dzieci. Są miękkie, przyjemne w dotyku i świetnie się układają. Można je wykorzystać do szycia bluzek, sukienek, piżam, t-shirtów i czapek.
 
Prezentowane dzianiny wzorzyste to wyroby włókiennicze wysokiej jakości o zróżnicowanym składzie, w tym również 100% bawełniane dzianiny przyjazne dla wrażliwej skóry.
 
Cena za daną dzianinę podana jest za metr bieżący. Przy większych zamówieniach dostępne są atrakcyjne rabaty. Bogata ilość wzorów oraz konkurencyjny cennik sprawia, że hurtownia tkanin FashionColor to idealne miejsce do zaopatrzenia swojego zakładu krawieckiego, jak i znalezienia wyrobu na własne potrzeby.

Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów