Tkanina wełniana FLAUSZ 

Jest 9 produktów.

Flausz wełniany to miękka i przyjemna w dotyku, gruba tkanina. Flausz wyróżnia się bardzo naturalnym wyglądem, a jednocześnie jest niezwykle elegancki. Jest to obowiązkowa pozycja na liście zimowych tkanin. Wyroby z flauszu łatwo jest utrzymać w idealnym stanie. Nieskomplikowana i bezpretensjonalna forma flauszu pozwala na tworzenie stylowych pr...

Flausz wełniany to miękka i przyjemna w dotyku, gruba tkanina. Flausz wyróżnia się bardzo naturalnym wyglądem, a jednocześnie jest niezwykle elegancki. Jest to obowiązkowa pozycja na liście zimowych tkanin. Wyroby z flauszu łatwo jest utrzymać w idealnym stanie. Nieskomplikowana i bezpretensjonalna forma flauszu pozwala na tworzenie stylowych projektów krawieckich.
 
Tkanina flausz zapewnia wysoki komfort noszenia. Znakomicie nadaje się do szycia wierzchniej odzieży jesienno-zimowej, takiej jak płaszcze, kurtki i peleryny, ale także marynarki, żakiety i spódnice. Miękki i puszysty flausz otuli i ochroni przed nieprzyjemną aurą. Dzięki gęstej i mechatej okrywie doskonale zabezpieczy przed dokuczliwym zimnem i przeszywającym wiatrem. Pomimo swojej mięsistej struktury, pełny gracji, dobrze skrojony flausz podkreśli kobiecą sylwetkę. Zapewni ciepło i atrakcyjny wygląd!
 
Hurtownia tkanin FashionColors oferuje szeroki wybór tkaniny flausz w klasycznych, stonowanych kolorach, które znakomicie współgrają z wieloma dodatkami. Surowiec użyty do produkcji oferowanego flauszu to bawełna i poliester - w różnych proporcjach zależnie od danej tkaniny. Poszczególne tkaniny różnią się także gramaturą. Cena dotyczy metra bieżącego. Zróżnicowany cennik sprawia, że sklep FashionColors to idealne miejsce do zapatrzenia biorąc pod uwagę różne potrzeby klientów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów