Filtry:

Gramatura
Szerokość:
W składzie

Tkaniny FLANELA 

Jest 4 produktów.

Tkanina flanela jest miękka i lekka. Wyróżnia się okrywą włókienną. Należy do grupy welurów drapanych, gdyż okrywę włókienną otrzymuje się poprzez drapanie, a następnie strzyżenie. Wyróżnia się dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Jest mało podatna na uszkodzenia mechaniczne i odporna na wybarwienia, przez co gwarantuje wysoką jakość gotowy...

Tkanina flanela jest miękka i lekka. Wyróżnia się okrywą włókienną. Należy do grupy welurów drapanych, gdyż okrywę włókienną otrzymuje się poprzez drapanie, a następnie strzyżenie. Wyróżnia się dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Jest mało podatna na uszkodzenia mechaniczne i odporna na wybarwienia, przez co gwarantuje wysoką jakość gotowych wyrobów.
 
Delikatna, a zarazem mocna flanela stosowana jest głównie do szycia pościeli i ubrań, a przede wszystkim piżam. Świetnie nadaje się do tworzenia miłych w dotyku wyrobów dla dzieci, takich jak pościel, ubranka i pidżamy dziecięce, ale też mięciutkich i puszystych akcesoriów niemowlęcych i laleczek.
 
Hurtownia tkanin FashionColors posiada w swojej ofercie tkaniny flanela w różnych kolorach i wzorach. Są to flanele wykonane z 100% bawełny o wysokiej gramaturze. Po przejściu do opisu produktu widoczna jest dokładna specyfikacja. Podana cena flaneli dotyczy 1 metra bieżącego. Przy zakupie 10 mb i więcej, sklep FashionColor proponuje elastyczny cennik z korzystnymi rabatami.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów