Tkaniny DRELICH 

Jest 9 produktów.

Tkanina drelich to mocna, gruba tkanina bawełniana wykonana w splocie skośnym, co zapewnia wysokie zapełnienie powierzchniowe, bez wolnych przestrzeni. Tkaniny drelich cechują się wytrzymałością na tarcie i uszkodzenia mechaniczne, jak również wyróżniają się niską kurczliwością w praniu i trwałością barw. Są nieuciągliwe i układają się w sposób ...

Tkanina drelich to mocna, gruba tkanina bawełniana wykonana w splocie skośnym, co zapewnia wysokie zapełnienie powierzchniowe, bez wolnych przestrzeni. Tkaniny drelich cechują się wytrzymałością na tarcie i uszkodzenia mechaniczne, jak również wyróżniają się niską kurczliwością w praniu i trwałością barw. Są nieuciągliwe i układają się w sposób sztywny.
 
Liczne walory użytkowe sprawiają, że tkaniny drelich mają szerokie zastosowanie - są doskonałe do szycia odzieży roboczej, fartuchów, zapasek, zasłon, leżaków, markiz, worków, obrusów, pokrowców i wielu innych produktów.
 
Hurtownia FashionColors posiada w swojej ofercie najwyższej jakości tkaniny drelich, w tym gładkie i wzorzyste, dostępne w różnych kolorach. Są to tkaniny o wysokiej gramaturze. Surowiec użyty do produkcji prezentowanych tkanin to 100% bawełna.

Cena danej tkaniny podana jest za metr bieżący, przy czym dostępne są korzystne rabaty przy zakupie 10 metrów i więcej. Przystępny cennik świadczy o tym, że sklep z tkaninami FashionColors jest doskonałym rozwiązaniem na zaopatrzenie własnego zakładu.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów