Tkanina ŻORŻETA 

Jest 14 produktów.

Jeśli szukasz oryginalnej i nietuzinkowej tkaniny żorżeta będzie wyborem idealnym. Materiał tego typu jest lekki, zwiewny i ma nieregularną, lekko marszczoną powierzchnię, przez co stosowany jest przede wszystkim do wyrobu efektownych sukienek, spódnic i garsonek. Tkanina żorżeta jest elastyczna, odporna na zgniecenia i dopasowuje się do ciała, ...

Jeśli szukasz oryginalnej i nietuzinkowej tkaniny żorżeta będzie wyborem idealnym. Materiał tego typu jest lekki, zwiewny i ma nieregularną, lekko marszczoną powierzchnię, przez co stosowany jest przede wszystkim do wyrobu efektownych sukienek, spódnic i garsonek. Tkanina żorżeta jest elastyczna, odporna na zgniecenia i dopasowuje się do ciała, co ładnie podkreśla kształt sylwetki. Sprawdza się również przy wyrobie dodatków do mieszkania, np. zasłon.

Hurtownia Fashioncolors dysponuje żorżetą, w składzie której dominuje poliester, wiskoza oraz elastan. Dzięki wygodnym filtrom wyniki wyszukiwania można zawęzić do odpowiadającej nam gramatury materiału, jego koloru czy też szerokości. Średnia cena żorżety to ok. 30 zł.

Nasz sklep internetowy to bogactwo różnorodnych materiałów w jednym miejscu. Jeśli planujesz krawieckie poprawki, możesz skusić się na wiele atrakcyjnych artykułów bez obaw o cennik. Tworząc konto w naszym systemie, możesz stworzyć własną listę marzeń i kompletować potrzebne tkaniny w jednym miejscu.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów