Tkanina WELUR 

Jest 14 produktów.

Jedną z bardziej delikatnych tkanin, która nie podrażni skóry, nawet tak wrażliwej jak u nowo narodzonego dziecka, jest welur nazywany także pluszem. Materiał doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju kocyki i śpioszki. Oprócz akcesoriów dziecięcych tkanina welur wykorzystywana jest również w tapicerstwie jako obicie kanap czy foteli samochodow...

Jedną z bardziej delikatnych tkanin, która nie podrażni skóry, nawet tak wrażliwej jak u nowo narodzonego dziecka, jest welur nazywany także pluszem. Materiał doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju kocyki i śpioszki. Oprócz akcesoriów dziecięcych tkanina welur wykorzystywana jest również w tapicerstwie jako obicie kanap czy foteli samochodowych. Każdy fan motoryzacji, który chce stworzyć miłe w dotyku pokrowce do swojego pojazdu, powinien zdecydować się właśnie na welur.

W przypadku tkaniny welur czyszczenie i konserwacja jest niezwykle proste. Materiał jest również bardzo wytrzymały i odporny na plamy. Jego istotnym atutem jest także niezbyt wygórowana cena za metr bieżący.

Hurtownia Fashioncolors oferuje welur, w składzie którego dominuje poliester i bawełna. Kategoria umożliwia sortowanie produktów m.in. ze względu na ich nazwę, cenę i dostępność w magazynie. Cennik każdej z pozycji dostępny jest pod miniaturą zdjęcia.

Nasz sklep internetowy to korzystne rozwiązanie nie tylko w przypadku zakupów hurtowych, ale i detalicznych.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów