Tkanina TIUL 

Jest 14 produktów.

W okresie karnawałowym nieodłącznym elementem pracy każdej krawcowej jest tkanina tiul. Materiał sprawdza się przy projektowaniu i szyciu oryginalnych kostiumów nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Jedną z jego głównych zalet jest to, że się nie strzępi, więc nie trzeba go podkładać. Tiul miękki może być efektownym dodatkiem do wielu kreacji i...

W okresie karnawałowym nieodłącznym elementem pracy każdej krawcowej jest tkanina tiul. Materiał sprawdza się przy projektowaniu i szyciu oryginalnych kostiumów nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Jedną z jego głównych zalet jest to, że się nie strzępi, więc nie trzeba go podkładać. Tiul miękki może być efektownym dodatkiem do wielu kreacji i sukni wieczorowych, więc powinien znaleźć się w przyborniku każdej kobiety.

Sklep internetowy Fashioncolors oferuje tiul o szerokości 110 cm i 150 cm w różnych kolorach – od pastelowych po ciemne i intensywne, które mogą ożywić nawet najbardziej znoszone ubrania. Artykuły w kategorii można filtrować m.in. ze względu na szerokość i skład materiału. W przypadku tkaniny tiul największym atutem jest jej cena – najtańszy produkt kosztuje tylko 10 zł.

Hurtownia Fashioncolors to przede wszystkim bogactwo asortymentu. Wszystkie potrzebne materiały możesz kupić w jednym miejscu bez wychodzenia z domu i bez obaw o zawartość portfela – zachęcamy do zwrócenia uwagi na nasz cennik.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów