Tkanina SZYFON 

na stronę
Jest 39 produktów.

Synonimem lekkości i zwiewności wśród materiałów jest niewątpliwie szyfon. Sprawdza się przede wszystkim w okresie letnim za sprawą swojej przezroczystości i przepuszczalności powietrza. Dzięki temu, że jest niezwykle cienki, nadaje się do skomplikowanych, wielowarstwowych kompozycji, np. jako oryginalny dodatek do dołu sukienki czy spódnicy. Od...

Synonimem lekkości i zwiewności wśród materiałów jest niewątpliwie szyfon. Sprawdza się przede wszystkim w okresie letnim za sprawą swojej przezroczystości i przepuszczalności powietrza. Dzięki temu, że jest niezwykle cienki, nadaje się do skomplikowanych, wielowarstwowych kompozycji, np. jako oryginalny dodatek do dołu sukienki czy spódnicy. Od paru dobrych lat tkanina szyfon jest niekwestionowanym must-have w szafach wszystkich wielbicielek mody i nowych trendów.

Przeznaczenie tkaniny szyfon związane jest przede wszystkim z kolekcją ślubną – nadaje się głównie na welony. Swoje zastosowanie znajduje także m.in. przy produkcji bielizny, firanek czy szali. Cena najtańszego materiału tego typu to niewiele ponad 10 zł.

Hurtownia Fashioncolors ma do zaoferowania szeroki wybór materiałów szyfonowych, które w składzie mają poliester i wiskozę. Wyniki wyszukiwania w kategorii można wygodnie sortować za pomocą filtrów takich jak np. gramatura czy kolor. Nasz sklep internetowy przeznaczony jest również dla klientów detalicznych. Zachęcamy do spojrzenia na nasz cennik.

Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów