Tkanina STRETCH 

na stronę
Jest 25 produktów.

Stretch to obok bawełny najbardziej uniwersalna tkanina przeznaczona nie tylko do produkcji ubrań, ale i dodatków do mieszkania czy zabawek dla dzieci. Jej najważniejszą właściwością jest rozciągliwość – dzięki temu tkanina łatwo dopasowuje się do ciała. Poza tym jest niezwykle trwała i nie gniecie się. Tkanina stretch przyda się przede wszystki...

Stretch to obok bawełny najbardziej uniwersalna tkanina przeznaczona nie tylko do produkcji ubrań, ale i dodatków do mieszkania czy zabawek dla dzieci. Jej najważniejszą właściwością jest rozciągliwość – dzięki temu tkanina łatwo dopasowuje się do ciała. Poza tym jest niezwykle trwała i nie gniecie się. Tkanina stretch przyda się przede wszystkim zagorzałym biegaczom, bo jej najpowszechniejsze użycie skupia się właśnie na wytwarzaniu odzieży sportowej.

Hurtownia Fashioncolors oferuje tkaniny stretch wykonane ze stuprocentowego poliestru w różnych kolorach – od beżowego po czarny, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Gramatura wszystkich oferowanych materiałów wynosi 160g/m2, a ich szerokość to półtora metra. Atutem produktów jest niewątpliwie bardzo niska cena.

Nasz sklep internetowy oferuje dwa rodzaje płatności za towar – gotówką na miejscu w sklepie stacjonarnym podczas osobistego odbioru lub za pomocą przelewu, Cennik i metody dostawy znajdują się w menu na dole strony.

Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów