Tkanina SIATKA 

Jest 22 produktów.

Siatka to przede wszystkim przyjaciółka panny młodej. Wykorzystywana jest z reguły do wyrobu welonów i woalek oraz innych dodatków ślubnych. Materiał to także nieodłączny element efektownych strojów baletowych, przede wszystkim spódnic. Tkanina siatka nadaje się również do produkcji dodatków do mieszkań, m.in. firanek lub akcesoriów do pokoju dz...

Siatka to przede wszystkim przyjaciółka panny młodej. Wykorzystywana jest z reguły do wyrobu welonów i woalek oraz innych dodatków ślubnych. Materiał to także nieodłączny element efektownych strojów baletowych, przede wszystkim spódnic. Tkanina siatka nadaje się również do produkcji dodatków do mieszkań, m.in. firanek lub akcesoriów do pokoju dziecięcego. Jej główny atut to niska cena – niewielkim kosztem może nadać Twoim starym ubraniom zupełnie nowego wyglądu.

Szeroki wybór tkaniny siatka oferuje nasz sklep internetowy, gdzie znajdziesz zarówno te wykonane z poliestru, jak i bawełny czy lycry. W asortymencie znajdują się materiały o różnej gramaturze (od 100 g/m2 do220 g/m2), dzięki czemu w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu zamówisz odpowiednią tkaninę zarówno do szycia ubrań, jak i dodatków. Oferujemy siatki o szerokości do 170 cm.

Hurtownia Fashioncolors kusi atrakcyjnym cennikiem i wachlarzem oferowanych materiałów. Każda z kategorii produktów dysponuje wygodnym sortowaniem, dzięki czemu w szybki i prosty sposób znajdziesz to, czego szukasz.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów