Tkanina SATYNA 

Jest 16 produktów.

Większość z nas ceni sobie materiały delikatne i przyjemne w dotyku. Szukając tego typu tkaniny satyna będzie wyborem idealnym. Nadaje się przede wszystkim do produkcji pościeli, bielizny, sukienek i różnego rodzaju piżam czy koszul nocnych. Świetnie dopasowuje się do każdego rodzaju sylwetki, podczas upalnych dni zapewniając przyjemne uczucie c...

Większość z nas ceni sobie materiały delikatne i przyjemne w dotyku. Szukając tego typu tkaniny satyna będzie wyborem idealnym. Nadaje się przede wszystkim do produkcji pościeli, bielizny, sukienek i różnego rodzaju piżam czy koszul nocnych. Świetnie dopasowuje się do każdego rodzaju sylwetki, podczas upalnych dni zapewniając przyjemne uczucie chłodu. Tkanina satyna sprawdzi się również do wyrobu materiałów dekoracyjnych, obrusów czy zasłon.

Hurtownia Fashioncolors oferuje materiały satynowe wykonane przede wszystkim z poliestru, bawełny i lycry o zróżnicowanych gramaturach – od 140g/m2do 190 g/m2. Średnia cena tego typu tkaniny to ok. 20 zł za 1 m. Szczegóły dostępnych rodzajów artykułów można łatwo podglądać, najeżdżając kursorem na dane zdjęcie. Sklep oferuje zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową.

Naszym atutem jest niezwykle atrakcyjny cennik – zachęcamy do przyjrzenia się bliżej oferowanym przez nas produktom. Wszystkie artykuły cechuje wysoka jakość, dzięki czemu sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów