Tkanina PIANKA 

Jest 4 produktów.

Dbamy o asortyment naszego sklepu, by móc zaoferować obsługiwanym Klientom najmodniejsze rozwiązania z dziedziny tkanin. Już dzisiaj mogą Państwo u nas zakupić piankę neoprenową znajdującą wszechstronne zastosowanie. Doskonałe właściwości i konkurencyjna cena tego materiału sprawiają, że usatysfakcjonuje on wymagających odbiorców. Z myślą o zado...

Dbamy o asortyment naszego sklepu, by móc zaoferować obsługiwanym Klientom najmodniejsze rozwiązania z dziedziny tkanin. Już dzisiaj mogą Państwo u nas zakupić piankę neoprenową znajdującą wszechstronne zastosowanie. Doskonałe właściwości i konkurencyjna cena tego materiału sprawiają, że usatysfakcjonuje on wymagających odbiorców. Z myślą o zadowoleniu Klientów nasz sklep przygotował szeroki asortyment tej tkaniny pianka występuje u nas w wielu kolorach i wzorach.

Przy szyciu sztywniejszych elementów garderoby doskonale sprawdza się pianka neoprenowa tkanina ta jest niezwykle miła w dotyku i plastyczna. Jej sprężysty charakter sprawia, że z powodzeniem może być stosowana przy tworzeniu sukienek, spódnic, kurtek, ale równie dobrze sprawdza się przy szyciu kostiumów kąpielowych oraz pokrowców czy torebek. Jest to bardzo modna i atrakcyjna dzianina pianka może być lekko tłoczona lub mieć formę melange – w każdym przypadku prezentuje się atrakcyjnie. Hurtownia Fashion Colors zapewnia dostęp do estetycznych wzorów i kolorów pianek, są one dostępne także w różnych gramaturach, co w połączeniu z udogodnieniami, jak czytelny i atrakcyjny cennik, stanowi gwarancję udanych zakupów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów