Filtry:

W składzie
W składzie
W składzie
W składzie

Tkanina NUREK 

Jest 10 produktów.

Oferta przygotowana przez nasz sklep sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców, ponieważ składają się na nią najlepsze materiały i dzianiny. Kupujący znajdą u nas między innymi najwyższej klasy tkaniny nurek. Konkurencyjna cena i urozmaicona gama produktów dostosowanych do Państwa potrzeb sprawiają, że zakupy w naszym sklepie są sa...

Oferta przygotowana przez nasz sklep sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców, ponieważ składają się na nią najlepsze materiały i dzianiny. Kupujący znajdą u nas między innymi najwyższej klasy tkaniny nurek. Konkurencyjna cena i urozmaicona gama produktów dostosowanych do Państwa potrzeb sprawiają, że zakupy w naszym sklepie są satysfakcjonujące.

Tkanina nurek dostępna w hurtowni Fashion Colors charakteryzuje się znakomitymi właściwościami, dzięki czemu jest przyjazna dla skóry, miła w dotyku i trwała. Jest ona elastyczna, ale dość sztywna w układaniu, przez co świetnie sprawdza się przy szyciu odzieży: sukienek, spódnic czy bluzek. Z powodzeniem może być także zastosowana przy tworzeniu dodatków i ozdób. Z myślą o swoich Klientach hurtownia Fashion Colors przygotowała atrakcyjny asortyment tkanin nurek, co pozwoli dopasować niezbędne materiały pod kątem kolorystyki, składu lub gramatury. Zapraszamy, aby poznali Państwo nasz interesujący katalog oraz przystępny cennik oferowanych produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów