Tkanina KORDURA 

Jest 3 produktów.

Dążymy do tego, by nasza hurtownia mogła sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów, toteż nieustannie wprowadzamy do oferty najmodniejsze i najpopularniejsze produkty. Już dzisiaj mogą Państwo u nas zakupić tkaniny kordura  o znakomitych właściwościach użytkowych i wysokiej trwałości. Z myślą o zadowoleniu odbiorców przygotowali...

Dążymy do tego, by nasza hurtownia mogła sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów, toteż nieustannie wprowadzamy do oferty najmodniejsze i najpopularniejsze produkty. Już dzisiaj mogą Państwo u nas zakupić tkaniny kordura  o znakomitych właściwościach użytkowych i wysokiej trwałości. Z myślą o zadowoleniu odbiorców przygotowaliśmy atrakcyjny cennik i katalog wspomnianych tkanin.

Tkanina kordura  jest niezwykle wytrzymałą tkaniną znajdującą zastosowanie przede wszystkim przy produkcji plecaków, toreb, pokrowców oraz posłań dla zwierząt. Można ją wykorzystać również w charakterze dodatków do odzieży. Jej atutem jest duża wytrzymałość połączona z lekkością. Sklep Fashion Colors oferuje tkaniny kordura w bardzo ciekawym asortymencie i najpopularniejszych kolorach. Znajdą Państwo u nas zarówno tkaninę moro, jak i inne estetyczne odcienie. Przystępna cena i bogaty wybór czynią naszą ofertę bardzo interesującą. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i do realizowania zakupów w naszym sklepie.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów