Filtry:

Gramatura
Szerokość:
W składzie

Tkanina ECO-SKÓRA 

Jest 1 produkt.

Robimy, wszystko, by zadowolić obsługiwanych Klientów, dlatego nasza hurtownia oferuje wyłącznie tkaniny wysokiej jakości i dba o ich atrakcyjny asortyment. Oferujemy wiele ciekawych materiałów w tym modne tkaniny eco skóra. Przystępna cena i zróżnicowany katalog produktów to nasze znaki rozpoznawcze, co sprawia, że nasz sklep ciągle zdobywa kol...

Robimy, wszystko, by zadowolić obsługiwanych Klientów, dlatego nasza hurtownia oferuje wyłącznie tkaniny wysokiej jakości i dba o ich atrakcyjny asortyment. Oferujemy wiele ciekawych materiałów w tym modne tkaniny eco skóra. Przystępna cena i zróżnicowany katalog produktów to nasze znaki rozpoznawcze, co sprawia, że nasz sklep ciągle zdobywa kolejnych zadowolonych Klientów.

Tkanina eco skóra to materiał ceniony przy tworzeniu ubrań, odzieży wierzchniej, kostiumów scenicznych oraz elementów dekoracyjnych i dodatków. Jest trwały, miły w dotyku i bardzo estetyczny. Pragnąc usatysfakcjonować naszych odbiorców, zadbaliśmy, by wspomniana grupa tkanin była dostępna w sprzedaży w niezwykle ciekawym asortymencie, a przedstawiony cennik materiałów okazywał się konkurencyjny i przystępny dla każdego. Klienci mogą u nas zakupić w równym stopniu eco skórę, jak również irchę. Najmodniejsze odcienie i materiały wysokiej klasy to gwarancja satysfakcjonujących zakupów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji