Tkaniny wełniane  

na stronę
Jest 27 produktów.

Dbamy, by asortyment dostępnych w naszej hurtowni tkanin zadowolił najbardziej wymagających nabywców. Z myślą o ich potrzebach hurtownia Fashion Colors przygotowała szeroki wachlarz wartościowych produktów, w tym tkaniny wełniane odznaczające się wysoką estetyką i świetnymi właściwościami. Ich atutem jest przystępna cena połączona z doskonałą ja...

Dbamy, by asortyment dostępnych w naszej hurtowni tkanin zadowolił najbardziej wymagających nabywców. Z myślą o ich potrzebach hurtownia Fashion Colors przygotowała szeroki wachlarz wartościowych produktów, w tym tkaniny wełniane odznaczające się wysoką estetyką i świetnymi właściwościami. Ich atutem jest przystępna cena połączona z doskonałą jakością.

Tkanina wełniana jest stosowana do podszywania okryć wierzchnich i tworzenia takich elementów garderoby, jak kamizelki, kurtki czy żakiety. Sprawdza się ona także w charakterze zasłon i przedmiotów dekoracyjnych. Sklep Fashion Colors posiada w swojej ofercie różne odmiany tkanin wełnianych, jak przykładowo baranek, flausz, wełnę parzoną oraz tkaniny płaszczowe. Szeroka gama materiałów o różnych gramaturach i składach sprawia, że każdy bez trudu znajdzie odpowiednie produkty dla swoich potrzeb. Atrakcyjny cennik sprawia, że nasza oferta jest przeznaczona na każdą kieszeń. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem tkanin wełnianych oraz innych materiałów.

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów