Dzianiny GŁADKIE  

Jest 20 produktów.

Oferta, jaką przygotował sklep Fashion Colors to bogactwo tkanin i dzianin najlepszej jakości oraz przystępna cena sprzedawanych produktów. Naszym Klientom dostarczamy materiały zgodne z najnowszymi światowymi trendami, w najmodniejszych kolorach i wzorach. W asortymencie hurtowni znalazły się także estetyczne dzianiny gładkie, wykorzystywane do...

Oferta, jaką przygotował sklep Fashion Colors to bogactwo tkanin i dzianin najlepszej jakości oraz przystępna cena sprzedawanych produktów. Naszym Klientom dostarczamy materiały zgodne z najnowszymi światowymi trendami, w najmodniejszych kolorach i wzorach. W asortymencie hurtowni znalazły się także estetyczne dzianiny gładkie, wykorzystywane do szycia odzieży i dodatków.

Dzianina gładka jest popularnym materiałem stosowanym przy projektowaniu odzieży. Znakomicie sprawdza się przy szyciu spodni, bluzek, sukienek czy tunik, ale może być też zastosowana do tworzenia dodatków w postaci szalików czy apaszek, pościeli czy piżam. Z myślą o potrzebach swoich Klientów hurtownia Fashion Colors przygotowała dzianiny bawełniane, wiskozowe, singiel oraz punto. Zróżnicowana i nad wyraz atrakcyjna kolorystyka oraz możliwość dobrania optymalnego składu i gramatury to gwarancja satysfakcjonujących zakupów. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycji i przekonania się, jak interesująco przedstawia się nasz cennik i katalog dzianin gładkich.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów