Dzianiny dresowe DRAPANE 

Jest 18 produktów.

Z myślą o potrzebach swoich Klientów hurtownia Fashion Colors przygotowała bogatą i atrakcyjną ofertę tkanin różnego rodzaju, w tym modne i powszechnie stosowane dzianiny dresowe drapane. Dostarczając Państwu materiały tak wysokiej jakości w przystępnych warunkach, możemy być pewni, że zarówno zakupy, jak i cennik kupowanych tkanin spotkają się ...

Z myślą o potrzebach swoich Klientów hurtownia Fashion Colors przygotowała bogatą i atrakcyjną ofertę tkanin różnego rodzaju, w tym modne i powszechnie stosowane dzianiny dresowe drapane. Dostarczając Państwu materiały tak wysokiej jakości w przystępnych warunkach, możemy być pewni, że zarówno zakupy, jak i cennik kupowanych tkanin spotkają się z uznaniem najbardziej wymagających odbiorców.

Dzianina dresowa drapana jest popularną tkaniną stosowaną do szycia garderoby różnego rodzaju, w tym spodni, spódnic, bluz, sukienek czy lżejszych okryć wierzchnich. Jest ona grubszą dzianiną stanowiącą połączenie bawełny i poliestru, dzięki czemu jest ciepła, miła w dotyku oraz niezwykle estetyczna. Dodatek poliestru sprawia, że dzianina dresowa jest delikatnie elastyczna i ładnie układa się na sylwetce. Znakomicie chroni przez zimnem, przez co polecana jest na chłodniejsze dni. Mocną stroną naszej oferty jest szeroki asortyment oraz przystępna cena dzianin. Sklep oferuje dzianiny w najmodniejszych kolorach i różnych gramaturach i składach, zatem każdy nabywca dopasuje optymalny materiał dla siebie.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów